Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа №2 м.Орджонікідзе Дніпропетровської області"

Сторінка секретаря директора

Понікарчик Олена Максимівна - секретар-новатор

/Files/images/Понікарчик О.М..JPG

Секретар директора нашої школи пропонує для ефективної роботи з алфавітною книгою закладу таке нововведення власної розробки - додаток до алфавітної книги.

Девіз Олени Максимівни :"Робота - це творчість". Олена Максимівна із задоволенням ділиться своїми наробками із колегами з інших шкіл.

Додаток до алфавітної книги

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ № 423 від 10.05.2011 Про затвердження єдиних зразків обов’язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності ДОДАТКИ ДО НАКАЗУ №423

Положення про навчальні кабінети

Типова форма П-2 (Особова карта працівника)